Elşən Gəncəvinin prezident olduğu “Ganjavi Holding” şirkəti “Rich Events Group” şirkətinin təşkilatçılığı və “İslahat.az” xəbər portalının media dəstəyi ilə “Brand Of Azerbaijan 2024” layihəsində “İlin şirkəti” nominantına layiq görülüb.
BUTA TV xəbər verirki, 21 dekabr 2024-cü il ölkəmizdə baş tutan gecədə millət vəkilləri, xalq artistləri, ictimai xadimlər, media rəhbərləri, incəsənət xadimləri, məşhur simalar və müxtəlif sahələrdə uğur qazanmış şəxslər və şirkətlər iştirak ediblər.
Şirkətlər arasında “Ganjavi Holding” mukafat alanlar sırasında olub. “Ganjavi Holding” “Najafsoy Group” və “Ganjavi Media” şirkətlərinın xidmətləri əsasında vergi, muhasibatlıq, audit, hüquq xidməti, reklam xidməti, press-relizlərin yayılması, analitik təhlil, layihənin hazırlanması, biznesin qurulması və idarə edilməsi, IT xidməti, media xidməti və strateji maliyyə planlaması üzrə fəaliyyət göstərir.